Ogłoszenie - Sidrom Sp z o.o.

Logo firmy

Sidrom Sp z o.o.

O firmie:

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego, Poradnictwa Zawodowego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji na potrzeby pracodawców polskich i zagranicznych.

Pilarz - drwal, praca we Francji

PRODUKCJA/Produkty rolnicze
Usługi Biznesowe - Inne

Opis stanowiska:

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta we Francji trzech Pilarzy- Drwali (praca przy cięciu drzewa i przygotowaniu skrzynio palet z drewnem opałowym). Wymagane doświadczenie, uprawnienia na pilarkę, własny sprzęt (piła i odzież ochronna), motywacja i chęć do pracy oraz własne auto. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, wynagrodzenie akordowe (25 euro za skrzynio-paletę). Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie życiorysu zawodowego ze zdjęciem, z podaniem nazwy stanowiska w temacie, na adres: busko@sidrom.net Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko-Zdrój tel: 41 370 8018

Miejsce zatrudnienia: Francja, Francja

Początek zatrudnienia: 2013-01-20

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: Doświadczenie w pracy jako pilarz - drwal

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV, ubezpieczenie zdrowotne

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048413708018

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook