Ogłoszenie - Work Force Sp.zo.o.

Logo firmy

Work Force Sp.zo.o.

O firmie:

Work Force Sp.zo.o. Posrednictwo pracy w Holandii

Pakowanie odziezy

855

PRODUKCJA/Odzież, obuwie, tekstyli
Transport / Logistyka

Opis stanowiska:

Firma zatrudni kobiety i mezczyzn do pracy w hurtowni przy pakowaniu odziezy oraz realizacji zamowien. Zapewniamy zakwaterowanie i dojazd do pracy oraz ubezpieczenie. Wymagana dobra znajomosc j. niem lub ang. Mile widziane prawo jazdy. Wyjazd mozliwy jeszcze przed Nowym Rokiem lub zaraz po Nowym Roku! Zapewniamy: - mozliwosc wiekszej ilosc godzin pracy - roznorodne oferty pracy - satysfakcjonujace stawki godzinowe - konfortowe warunik mieszkaniowe - samochody sluzbowe CV prosimy wysylac na adres: info@workforce.pl Work Force Sp.zo.o. ul. Krakowska 53, 45-075 Opole lub ul. Pod Blankami 21 Bydgoszcz tel. 774234365 lub 523739198

Miejsce zatrudnienia: Utrecht, Holandia

Początek zatrudnienia: 2011-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Znajomosc jezyk niem lub ang. Mile widziane prawo jazdy

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- stale zatrudnienie - mozliwosc nadgodzin - satysfakcjonujaca stawke godzinowa - zakwaterowanie - dojazd do pracy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

dowod osobisty lub paszport

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048774234365

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook